Энергосберегающий холод
(0552)440654 (095)2881088
Компресори Embraco

Компресори Embraco

Embraco - міжнародна компанія, головний офіс якої розташовується в Бразилії, працює на ринку протягом 42 років, спеціалізується на системах охолодження і є світовим лідером з виробництва герметичних компресорів. Наша технологічна незалежність і новаторство дозволили нам зайняти гідне місце на світовій арені та сьогодні ми представляємо нашу продукцію на п'яти континентах. У 90-х роках ми почали виводити наші виробничі потужності за межі Бразилії і зайнялися становленням нашої міжнародної мережі по реалізації товарів, зміцнюючи наш статус світового лідера. Крім того, до виробництва компресорів на наших заводах, розташованих в Бразилії, Італії, Китаї, Словаччині та Мексики, ми додали електричні та чавунні комплектуючі та цільні системи охолодження (для побутового та комерційного використання). Ми також проводимо електронні складові, які використовуються в оптимізації побутової техніки.

Продукція, що виготовляється, завдяки своїй якості, надійності і технологічності, відповідає перевагам більшості виробників побутової техніки і найбільшим виробникам холодильного обладнання. У нашому портфоліо ви можете знайти продукцію для газу пропан (менше шкоди для навколишнього середовища), на ринку ми відомі своїми енергоефективними рішеннями і технологією Embraco Fullmotion (передова технологія компресорів із змінною охолоджуючої здатністю).

У 1994 р до складу концерну увійшов італійський завод компресорів Aspera.

Переваги компресорів Embraco Aspera:
    - висока продуктивність,
    - економічне енергоспоживання,
    - низький рівень шуму і вібрації.

Компресори та агрегати Embraco Aspera спроектовані відповідно до найсуворіших стандартів якості, схвалені до використання в холодильному обладнанні А-класу і відповідають стандартам ROHS (обмеження використання шкідливих речовин).

Форма заказа