Энергосберегающий холод
(0552)440654 (095)2881088
Компресори Cubigel

Компресори Cubigel

                                       


   Cubigel Compressors S.A. - іспанська компанія, в активі якої знаходяться два заводи з виробництва герметичних компресорів і дві монтажні лінії конденсаторних агрегатів для холодильної техніки. Заводи компанії Cubigel Compressors S.A. розташовані біля міста Барселона на площі 42000 кв.м. Потужності компанії дозволяють виробляти і постачати на ринок більше 500 моделей продуктів.
   Історія діяльності компанії почалася в 1962 році, коли зусиллями іспансько-французького капіталу народилася фірма Unidad Hermetica - виробник герметичних компресорів типу L, P і S, виготовлених відповідно до ліцензії американської компанії Tecumseh Products Co. У 1989 році активно працює фірма входить в світовий концерн Electrolux Compressors, в якому отримує нову назву Cubigel S.A. Завданням компанії було обслуговування клієнтів тільки з комерційного сектора. Компанія продовжує свою діяльність також під назвою ACC Spain, працюючи з 2002 року в структурі ACC Group.

   28 січня 2009 року ACC Spain, маючи досвід проектування і виробництва герметичних холодильних компресорів і компресорно-конденсаторних агрегатів, володіючи власним науково-дослідним центром і лабораторією, і маючи в своєму розпорядженні команду професійних фахівців, набуває статусу самостійної компанії, завдяки новому господареві, американської фірми A.I.A.C. і додатковим капіталовлаженіям. В цей час компанія отримала назву Cubigel Compressors S.A., звернення до першої назви Cubigel S.A., коли починала діяльність на комерційному ринку.

   Сьогодні компанія Cubigel Compressors S.A., пропонує на ринок більше 500 моделей герметичних холодильних компресорів об'ємом циліндра від 2,4 до 34 см3.

Форма заказа