Энергосберегающий холод
(0552)440654 (095)2881088
Компресори Frascold

Компресори Frascold

                                                                                                                       

Заснована як механічна майстерня "Fraschini Giuseppe Officina Meccanica" (лише в 1975 році компанія отримала своє справжнє ім'я), компанія Frascold пройшла  довгий шлях інновацій, створення репутації та закріплення успіхів завдяки видатним можливостям до постійного вдосконалення компресорів, виробництва, увазі до думки покупців. За весь час Frascold випускала різноманітні типи компресорів для потреб холодильної промисловості.

В даний час лінійка продуктів включає в себе напівгерметичні адсорбціонні компрессори холодопроизводительностью до 1400 кВт, що відрізняються своєю міцністю, надійністю, високою продуктивність і гнучкість в застосуванні.

За кілька років виробництво зосередилося в новому промисловому комплексі в Рескальдина, призначеному для забезпечення щорічного випуску більше 100.000 напівгерметичних компресорів на обладнанні високої ступеня автоматизації. Frascold вклав кілька мільйонів євро у виробництво нової лінійки гвинтових компресорів і будівництво лабораторій для впровадження інноваційних елементів і технологій в перспективні моделі.

В даний час Frascold займається розробкою передових компресорів на природних хладагентах, таких як CO2, вуглеводні та штучні холодоагенти з малим GWP. Також ми розробляємо компресори з інтеграцією електронних компонентів з розширеними функціями безпеки і діагностики.

Frascold випускає великий ряд напівгерметичних поршневих компресорів з 2, 4, 6 і 8 циліндрами для задоволення поточних потреб ринку. Міцні, компактні, з доведеною високою продуктивністю і дуже низькими операційними витратами в порівнянні з конкурентами, вчинені по конструкції і виготовлені за найкращими технологіями, щоб охопити весь спектр застосувань як на класичних, так і на нових природних і штучних хладагентах для істотного зниження впливів на навколишнє середовище. Всі моделі поставляються з передовими системами захисту. Додаткові функції діагностики можуть бути вбудовані для забезпечення надійності, зниження вартості обслуговування і особливо довгого терміну служби обладнання.

Форма заказа